Arama sonuçları

Sabancı Üniversitesi’nde ‘Ulusal Duyarlılık Konferansı’

Sabancı Üniversitesi’nde ‘Ulusal Duyarlılık Konferansı’

Sabancı Üniversitesi 25 Mart’ta “Ulusal Duyarlılık Konferansı’na ev sahipliği yapacak. Sabancı Üniversitesi Toplumsal Duyarlılık Projeleri Grubu'nun (CIP), Anadolu Efes’in desteğiyle düzenleyeceği konferansın sosyal sorumluluk alanındaki gelişmelerin ve farklı yaklaşımlarının paylaşılmasına yönelik bir diyalog ortamı yaratması amaçlanıyor. Sabancı Üniversitesi Tuzla Kampusunda düzenlenecek konferans; Türkiye’de sosyal sorumluluk çalışmaları yürüten üniversiteler ve liseler ile özel sektör ve sivil toplum örgütlerini buluşturacak.

Konferansın odak noktası; sosyal sorumluluk, sivil duyarlılık, katılımcı demokrasi, aktif vatandaşlık ve gençlik çalışmaları olacak. Sosyal sorumluluk dersinin zorunlu olduğu Sabancı Üniversitesi’nin Toplumsal Duyarlılık Projeleri (CIP) Grubu tarafından düzenlenecek konferans;  Robert Kolej, Akdeniz Üniversitesi ve Açı Okulları’nın temsilcilerini de ağırlayacak.  

Konferansta genel sunumların yanı sıra tartışma oturumlarına da yer verilecek.  Paneller, iyi örnek oturumları ve atölye çalışmalarının yapılacağı konferansta; Anadolu Efes, Akbank Bayer, Unilever gibi kurumların yanı sıra TEMA, KAÇUV, Bilim Kahramanları Derneği gibi sivil toplum örgütleri de yer alacak. Konferans sırasında bir mini-fuar da düzenlenecek. Konferansa www.ulusalduyarlilikkonferansi.com adresinden ücretsiz kayıt yaptırılabiliyor.

08-03-2017


Etiketler

Paylaşın arkadaşlarınızı da bilgilendirin

Paylaş