Arama sonuçları

Yasal Uyarı - Gizlilik Sözleşmesi

Yasal Uyarı - Gizlilik Sözleşmesi

pervinkaplan.com blogunda yer ayan tüm eserler, kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları pervinkaplan.com'a aittir. pervinkaplan.com sitesinde yer alan tüm yazılar,  materyaller, fotoğraflar, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemeler telif hakları 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında korunmaktadır. Bunlar pervinkaplan.com'un yazılı izni olmadan ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz, çoğaltılamaz ve başka bir lisana çevrilemez. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

 
pervinkaplan.com'daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır ve pervinkaplan.com açılan harici linklerin sorumluluğunu almaz. 
 
Yazarlarımızın ve ziyaretçilerimizin yazmış oldukları yazılardan ve yorumlardan pervinkaplan.com sorumlu değildir, yazarlar kendileri sorumludur. 
 
Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden pervinkaplan.com sorumlu değildir. Özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından blog yönetimi ve editörler sorumlu tutulamaz. 
 
PervinKaplan.com adına 
Hukuki Temsilci 
Av.Aziz DEMİR
Kahveci Demir Hukuk Bürosu
0212 296 07 71
 

14-05-2015


Etiketler

Paylaşın arkadaşlarınızı da bilgilendirin

Paylaş