Arama sonuçları

Yurtiçi Kargo, Ayda'nın tüm eğitim masraflarını karşılayacak

Yurtiçi Kargo, Ayda'nın tüm eğitim masraflarını karşılayacak

Yurtiçi Kargo, Ayda'nın tüm eğitim masraflarını karşılayacak. Yurtiçi Kargo, İzmir'de yaşanan depremde enkaz altında kalan ve 91 saatlik arama kurtarma çalışmaları sonrasında canlı ulaşılan minik Ayda'nın tüm eğitim masraflarını üstleneceğini açıkladı.

Yurtiçi Kargo açıklamasında, şunlara yer verildi:

YURTİÇİ KARGI, AYDA'NIN TÜM EĞİTİM MASRAFLARINI KARŞILAYACAK

"İzmir'de yaşanan depremin ardından tüm Türkiye'nin gözleri enkaz altında kalan vatandaşlarımızdan gelecek güzel haberlere kitlenmişti. Aradan geçen saatlerin ardından umutların azaldığı bir anda arama kurtarma ekiplerinden gelen güzel haberle yeniden umutlarımız yeşerdi. 91 saatlik çalışmaların ardından arama kurtarma ekipleri 4 yaşındaki Ayda'ya ulaştı."

Yurtiçi Kargo, Ayda'nın enkaz altından kurtarılmasının ardından şu açıklamayla Ayda'nın şirket çalışanlarının kızı olduğunu duyurmuştu: "Mucizenin adı Ayda! Şube müdürümüz Uğur Gezgin'in 4 yaşındaki kızı Ayda tam olarak 91 saat sonra enkaz altından kurtarıldı. Mutluluğumuzu tarif edemiyoruz."

Şirketin sosyal medya hesaplarından daha sonra yapılan açıklamada, şöyle denildi: "Ayda bizim kızımız! 91 saat sonra enkazdan sağ kurtulan Ayda'mızın tüm eğitim masrafları şirketimiz tarafından karşılanacaktır."

03-11-2020


Etiketler

Paylaşın arkadaşlarınızı da bilgilendirin

Paylaş