Arama sonuçları

AÖF sınav yerleri açıklandı!

AÖF sınav yerleri açıklandı!

AÖF sınav yerleri açıklandı. Yüz binlerce Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi öğrencisi 13-14 Nisan tarihlerinde düzenlenecek bahar dönemi vize sınavlarına çalışmayı sürdürürken, kurum tarafından yapılan açıklamaya göre, AÖF sınav giriş belgesi adayların erişimine açıldı.

 

Sabah’ın haberine göre, Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi kapsamında güz dönemi sınavları için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. 13-14 Nisan tarihlerinde ülke genelinde gerçekleşecek sınavlar öncesinde adaylar 'AÖF sınav giriş yerleri açıklandı mı?' sorusunun cevabını araştırıyor. Sınav giriş yerleri ile beraber AÖF sınav giriş belgesi de arama motorları üzerinden en çok sorgulanan konular arasında ilk sırada yer alıyor.

 

AÖF SINAV YERLERİ AÇIKLANDI!

Anadolu Üniversitesi tarafından yapılan açıklamaya göre, AÖF sınav yerleri erişime açıldı. AÖF sınav giriş belgesi sorgulama işlemlerini yapmak için izlemeniz gereken adımlar şu şekilde;

SINAV GİRİŞ BELGESİ NASIL SORGULANIR?

Öğrenciler, Fotoğraflı Sınav Giriş Belgesini www.anadolu.edu.tr/acikogretim adresinin Öğrenci Girişi bölümüne TCKN ve şifreleri ile giriş yaparak kendi sayfalarından veya AÖF Bürolarından alabilecek.

Yapılan duyuru ise şu şekilde;

Sinav giris bilginize hemen Anadolu mobil güncel versiyonundan erişebilirsiniz. mobil.anadolu.edu.tr Sinav giris belgenize ise aksam http://ana.do/1Ke erişebilirsiniz."

SINAVA GİRERKEN OLMASI GEREKEN BELGELER

- Fotoğraflı Sınav Giriş Belgesi
- Fotoğraflı ve Onaylı Kimlik Belgesi
- Fotoğraflı ve soğuk damgalı nüfus cüzdanı, sürücü belgesi, süresi geçerli pasaport, zorunlu askerlik görevini yerine getirmekte olan er/erbaşlar ile askerî öğrenciler için askerî kimlik belgesi, Türkiye Barolar Birliği tarafından verilen Baro Kartı/Avukat Kimlik Belgesi, Türk vatandaşlığından izinle ayrılanlar ve bunların kanuni mirasçılarına ait pembe/mavi kartlar, yurt dışında yapılan sınavlarda o ülkeye ait nüfus cüzdanı niteliğindeki resmi belge bu amaçla kullanılabilir.

AÖF SINAV TARİHLERİ

- Bahar dönemi vize sınavı 13 Nisan 2019 tarihinde başlıyor, 14 Nisan 2019 tarihinde sona eriyor.

- Bahar dönemi final sınavı 25 Mayıs 2019 tarihinde başlıyor, 26 Mayıs 2019 tarihinde sona eriyor.

02-04-2019


Etiketler

Paylaşın arkadaşlarınızı da bilgilendirin

Paylaş