Arama sonuçları

Doğa'ya Milset'ten 13 madalya geldi

Doğa'ya Milset'ten 13 madalya geldi

Doğa'ya Milset'ten 13 madalya geldi. Doğa Koleji uluslararası platformda bir başarı daha kazandı. MILSET-Europe fotoğraf yarışmasından 13 ödül kazandı. 

"When Arts Meet Science (Sanat Bilimle Buluştuğu Zaman) sloganıyla MILSET-Europe Belçika tarafından gerçekleştirilen Bilim Fotoğraf Yarışması 2007’den bu yana düzenleniyor. 

Profesyonel fotoğrafçıların ve bilim insanlarının desteği ile yürütülen dünyanın en önemli fotoğraf yarışmaları arasında yer alan MILSET Science Photo Contest’in bu yıl 11.’si düzenlendi. Yarışmaya katılan ülkeler arasında Türkiye, Filipinler, Meksika, Bangladeş, BelçikaSlovakya ve Litvanya ise madalyaya layık görüldü.

DOĞA'YA MİLSET'TEN 13 MADALYA GELDİ 

Doğa'ya bu yarışmadan 13 farklı madalya geldi. Yarışmada, Türkiye’den Doğa Koleji Ataşehir-1 Kampusu öğrencisi Nuri Deniz Özkan altın ve bronz, Bahçelievler Kampusuöğrencisi Efe Uzun altın, Bursa Çekirge Kampusu öğrencisi Gülçin Özpamuk gümüş ve bronz, Ankara Eryaman Kampusu öğrencisi Canberk Doğan gümüş, Adana Kampusuöğrencisi Ilgın Bağır gümüş ve Beykent Kampusu öğrencisi Kardelen Dalbudak ise 6 bronz madalya kazandı. 

İLGİ VE YETENEKLERİ DE ÖNE ÇIKARIYORUZ

Doğa Koleji Genel Müdürü Ali Rıza Lüle eğitim sistemlerinin akademik başarının yanı sıra öğrencilerin yetenek ve ilgileri doğrultusunda geliştirmelerine de fırsat tanıdığını söyledi. Lüle, şöyle konuştu: 

"Böylelikle temel eğitim modelimizde önem verdiğimiz spor, sanat, sosyal faaliyet alanlarında da bireysel gelişime odaklanıyoruz. Uyguladığımız sistemle, öğrencilerimizinkeşfetme ve yaratıcı yönlerini de ortaya çıkartmış oluyoruz. Bu sayede uluslararası platformlarda yeni başarılara imza atarak, kültür ve sanatla iç içe bireyler yetiştiriyoruz” dedi. Lüle, Doğa'ya MILSET- Europe fotoğraf yarışmasından 2 altın, 3 gümüş, 8 bronz toplamda 13 madalya geldiğini de sözlerine ekledi. 

28-09-2017


Etiketler

Paylaşın arkadaşlarınızı da bilgilendirin