Arama sonuçları

? Siz sorun Pervin Kaplan yanıtlasın

Şehir’li öğrencilere destek bakanlıktan

Şehir’li öğrencilere destek bakanlıktan

Şehir’li öğrencilere destek bakanlıktan. İstanbul Şehir Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencileri Mutlu Kurnalı ve Ramazan Cihat Özen, Kültür ve Turizm Bakanlığı’ndan kısa film desteği kazandı. Şehir’li öğrencilere bu destek projelerinin tamamlanmasını sağlayacak. 

Şehir’li öğrencilere destek Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Destekleme Kurulu’ndan geldi. Kurul, araştırma ve geliştirme, animasyon, belgesel, kısa film yapım, senaryo ve diyalog yazım türlerine sağladığı desteği Şehir’li öğrencilere verdi. 

ŞEHİR’Lİ ÖĞRENCİLERE DESTEK 

“Misket” adlı kısa film projesiyle başvuran İstanbul Şehir Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümü öğrencisi Mutlu Kurnalı ile “Oyun İçinde Oyun” projesiyle başvuran Ramazan Cihat Özen, kazandıkları maddi destek ile projelerinin çekim ve kurgu çalışmaları için gerekli bütçeyi sağladılar.

 Proje danışmanlığını Prof. Dr. Peyami Çelikcan’ın yürüttüğü, Mutlu Kurnalı’nın kısa film projesi “Misket’in çekimleri bu ay içerisinde Bursa’da gerçekleştirildi. Kültür ve Turizm Bakanlığı’ndan ikinci kez destek almaya hak kazanan Ramazan Cihat Özen’in yeni projesi “Oyun İçinde Oyun” adlı kısa filmin danışmanlığını ise İstanbul Şehir Üniversitesi’nde ders veren yönetmen Derviş Zaim yürüttü. 

27-04-2017


Etiketler

Paylaşın arkadaşlarınızı da bilgilendirin