Arama sonuçları

Yabancı özel liseler nasıl puan açıklıyor? Hangi yüzdelik dilimden öğrenci alıyor

Aralarında Amerikan, İtalyan, Fransız, Alman, Avusturya liselerinin bulunduğu yabancı özel liseler puanlarını nasıl açıklıyor ve hangi yüzdelik dilim ve başarı sırasından öğrenci alıyor?

Devamını oku »

Yabancı özel liseler nasıl puan açıklıyor? Hangi yüzdelik dilimden öğrenci alıyor Yabancı özel liseler nasıl puan açıklıyor? Hangi yüzdelik dilimden öğrenci alıyor

2022 LGS: Yabancı ve Türk özel liselerde kayıt takvimi nasıl olacak?

LGS puanıyla öğrenci alan yabancı ve özel liseler için kayıt takvimi belli oldu. Bu yıl kayıtlar nasıl olacak? Veliler neden bu yıl daha dikkatli olmak zorunda?

Devamını oku »

2022 LGS: Yabancı ve Türk özel liselerde kayıt takvimi nasıl olacak? 2022 LGS: Yabancı ve Türk özel liselerde kayıt takvimi nasıl olacak?

2021 LGS: Afyonkarahisar Anadolu, fen ve sosyal bilimler liseleri: Taban puanları ne oldu?

2021 LGS yerleştirme sonuçlarına göre Afyonkarahisar’daki Anadolu, fen ve sosyal bilimler liselerinin ilk merkezi yerleştirme puanları da açıklandı. Anadolu, fen ve sosyal bilimler liselerinin son aldığı öğrencinin puanı ne oldu? Liselerin taban puanları ne oldu?

Devamını oku »

2021 LGS: Afyonkarahisar Anadolu, fen ve sosyal bilimler liseleri: Taban puanları ne oldu? 2021 LGS: Afyonkarahisar Anadolu, fen ve sosyal bilimler liseleri: Taban puanları ne oldu?

LGS taban puanlar

TÖZOK
Darüşşafaka Cemiyeti
HİSAR OKULLARI