Arama sonuçları

2021 LGS: Afyonkarahisar Anadolu, fen ve sosyal bilimler liseleri: Taban puanları ne oldu?

2021 LGS yerleştirme sonuçlarına göre Afyonkarahisar’daki Anadolu, fen ve sosyal bilimler liselerinin ilk merkezi yerleştirme puanları da açıklandı. Anadolu, fen ve sosyal bilimler liselerinin son aldığı öğrencinin puanı ne oldu? Liselerin taban puanları ne oldu?

Devamını oku »

2021 LGS: Afyonkarahisar Anadolu, fen ve sosyal bilimler liseleri: Taban puanları ne oldu? 2021 LGS: Afyonkarahisar Anadolu, fen ve sosyal bilimler liseleri: Taban puanları ne oldu?

2021 LGS: Aksaray Anadolu, fen ve sosyal bilimler liseleri: Taban puanları ne oldu?

2021 LGS yerleştirme sonuçlarına göre Aksaray’daki Anadolu, fen ve sosyal bilimler liselerinin ilk merkezi yerleştirme puanları da açıklandı. Anadolu, fen ve sosyal bilimler liselerinin son aldığı öğrencinin puanı ne oldu? Liselerin taban puanları ne oldu?

Devamını oku »

2021 LGS: Aksaray Anadolu, fen ve sosyal bilimler liseleri: Taban puanları ne oldu? 2021 LGS: Aksaray Anadolu, fen ve sosyal bilimler liseleri: Taban puanları ne oldu?

2021 LGS: Devlette tercih, özel liselerde serbest kayıt dönemi

Türk ve yabancı özel liselerde serbest kayıt dönemi başladı. Kayıtlar 14 Temmuz akşamı son bulacak. Devlet liseleri için tercihler 16 Temmuz akşamı tamamlanacak.

Devamını oku »

2021 LGS: Devlette tercih, özel liselerde serbest kayıt dönemi 2021 LGS: Devlette tercih, özel liselerde serbest kayıt dönemi

LGS taban puanlar

Özel Arı Okulları