Arama sonuçları

Beykoz Anadolu Lisesi’ne ilişkin gerekli inceleme başlatıldı

Beykoz Anadolu Lisesi’ne ilişkin gerekli inceleme başlatıldı

Beykoz Anadolu Lisesi’ne ilişkin gerekli inceleme başlatıldı. İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Beykoz Anadolu Lisesi'nin tahliye edilmesi ile ilgili olarak 2007 yılında başlayan hukuki sürecin takip edildiğini, konu ile ilgili gerekli inceleme ve soruşturmanın başlatıldığını bildirdi.

 

BEYKOZ ANADOLU LİSESİ’NE İLİŞKİN GEREKLİ İNCELEME BAŞLATILDI

İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Beykoz Anadolu Lisesi'nin tahliye edilmesi ile ilgili olarak 2007 yılında başlayan hukuki sürecin takip edildiğini, konu ile ilgili gerekli inceleme ve soruşturmanın başlatıldığını bildirdi.

İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Beykoz Anadolu Lisesi ile ilgili bazı basın yayın organlarında yer alan haberlere ilişkin açıklama yaptı. 

Açıklamada, "Beykoz ilçesinde bulunan Beykoz Anadolu Lisesinin tahliye edilmesi ile ilgili olarak 2007 yılında başlayan hukuki süreç takip edilmekte olup, konu ile ilgili gerekli inceleme/soruşturma işlemi de başlatılmıştır. Diğer yandan, okulumuzdaki yaz dönemi eğitimöğretim çalışmaları kesintisiz devam etmektedir. Kamuoyunun bilgilerine saygıyla duyurulur." denildi. 

 

11-07-2019


Etiketler

Paylaşın arkadaşlarınızı da bilgilendirin

Paylaş