Arama sonuçları

CHP: Sınavda bile çalışmayan sistem var

CHP Gençlik Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Gökçe Gökçen “Salgının başladığı Mart ayında, üniversiteler hazırlıksız yakalanmıştı. Fakat 9 ayı aşkın bir süre geçti, araya yaz tatili girdi. Sınav sırasında sistemi çalışmayan üniversiteler oldu. Öğrenciler, salgın sürecinde isabetli kararlar alındığını düşünmüyor” dedi.

Devamını oku »

CHP: Sınavda bile çalışmayan sistem var CHP: Sınavda bile çalışmayan sistem var

EBA'ya bağlanmak için dağa çıkan öğrencilerin sorunu çözülecek mi?

Belediye Başkanı Savcı Sayan: "Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığımızın danışmanları beni arayarak bu konuyla ilgili çalıştıklarını ve en kısa zamanda çözüm bulacaklarını söylediler. Bugün Turkcell bölge yetkilisi de bana gelerek en kısa zamanda sorunu çözeceklerini belirttiler"

Devamını oku »

EBA'ya bağlanmak için dağa çıkan öğrencilerin sorunu çözülecek mi? EBA'ya bağlanmak için dağa çıkan öğrencilerin sorunu çözülecek mi?

Meslek lisesinde uzaktan otomatik ateş ölçen cihaz geliştirildi

Cihaz, gerektiğinde sesli ve görsel uyarı veren temassız ateş ölçer ile kişinin kimlik kartı bilgilerinin yanına gerçek zamanlı olarak vücut sıcaklık bilgileri de kaydedilebiliyor

Devamını oku »

Meslek lisesinde uzaktan otomatik ateş ölçen cihaz geliştirildi Meslek lisesinde uzaktan otomatik ateş ölçen cihaz geliştirildi

TÖZOK