Arama sonuçları

'Allah rızası' için üniversite sınavına gözetmen

'Allah rızası' için üniversite sınavına gözetmen

'Allah rızası' için üniversite sınavına gözetmen. Seçim nedeniyle bir hafta ertelenen Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nda (YKS) gözetmen sorunu yaşayan ÖSYM, okullardan “Allah rızası” için en az 5 öğretmen istedi.

Seçim nedeniyle bir hafta ertelenen Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nda (YKS) gözetmen sorunu yaşanıyor. ÖSYM Ankara Sınav Koordinatörlüğü, Ankara’daki okul müdürlüklerine yazı gönderdi.

Gazete Habertürk'ten Fatmanur Boylu'nun haberine göre ÖSYM, okullardan “Allah rızası” için en az 5 öğretmen istedi. Prof. Dr. Ahmet Ali Öçal tarafından gönderilen yazıda, şunlar kaydedildi: 

“30 Haziran 2018 Cumartesi günü yapılacak YKS (TYT) oturumunda çok acil olarak görevlilere ihtiyacımız var. Okulunuz öğretmenlerinden 30 Haziran 2018 Cumartesi TYT oturumunda, hiç görevi olmayan en az 5 öğretmenimizi yavrularımızın bu kutsal emeğine sahip çıkmak adına Allah rızası için görev almaya ikna ederek Ankara.smy@gmail.com mail adresine yarın (Perşembe) akşamına kadar bildirmenizi rica ediyorum. Yardımlarınız için Allah razı olsun.”

22-06-2018


Etiketler

Paylaşın arkadaşlarınızı da bilgilendirin

Paylaş