Arama sonuçları

IELTS için nasıl ücretsiz hazırlanabilirsiniz?

IELTS için nasıl ücretsiz hazırlanabilirsiniz?

IELTS için nasıl ücretsiz hazırlanabilirsiniz? British Council, dünya genelinde on binden fazla kuruluşun sonuçlarını kabul ettiği, eğitim ve uluslararası göçmenlik alanlarında en çok tercih edilen İngilizce yeterlilik sınavı IELTS’e ücretsiz hazırlanma fırsatı sunuyor. 

IELTS İÇİN NASIL ÜCRETSİZ HAZIRLANABİLİRSİNİZ?

British Council’in IELTS’e girmeyi planlayan adaylara sunduğu ücretsiz hazırlık fırsatlarının başında ücretsiz online seminerler geliyor. Uzman eğitimciler yönetiminde düzenlenen seminer, adayların testte başarı sağlaması için gereksinim duyduğu birçok önemli ipucuna değiniyor. British Council Türkiye internet sitesinden ücretsiz kayıt yaptırılabilen seminerin bir sonraki oturumu 24 Ağustos 2017 Çarşamba günü saat 18:00’de gerçekleşecek.

ÜCRETSİZ ERİŞİM NASIL SAĞLANIR?

IELTS’e hazırlık için British Council’ın sunduğu bir diğer fırsat “Road to IELTS”, deneme sınavları ve sınavda adaylara yardımcı olacak önemli bilgilerin yer aldığı bu uygulamanın 10 saatlik versiyonu herkese ücretsiz. IELTS’e British Council üzerinden kayıt yaptıran adaylar ise Road to IELTS’in 20 saatlik versiyonuna da ücretsiz erişim sağlayabiliyor.

British Council’ın IELTS’e hazırlananlar için tasarladığı bir başka ücretsiz hizmet ise videolar. Sınavın tüm bölümlerine ilişkin pratik ve kolay anlaşılan bilgilerin paylaşıldığı bu videolara da British Council Türkiye web sitesinden erişmek mümkün.

IELTS öncesi kelime bilgisini geliştirmek isteyenlere ücretsiz sunulan hazırlık fırsatlarından en pratiği Britsh Council IELTS “Word Power” uygulaması. Hem IOS hem de Android tabanlı mobil cihazlariçin geliştirilen bu ücretsiz uygulama sayesinde sınavda çıkması muhtemel kelimeler üzerinden pratik yapmak mümkün.

British Council’in  ücretsiz sunduğu tüm bu hazırlık fırsatlarını topluca görmek için britishcouncil.org.tr ya da takeielts.britishcouncil.org adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

Her yıl 140’tan fazla ülkede, 1.000’den fazla lokasyonda düzenlenen IELTS sınavları, milyonlarca aday için yeni fırsatlara giden yolda önemli bir kilometre taşı olmayı sürdürüyor.

24-08-2017


Etiketler

Paylaşın arkadaşlarınızı da bilgilendirin

Paylaş