Arama sonuçları

YGS başvurunuz ücret ödeyince tamamlanacak

YGS başvurunuz ücret ödeyince tamamlanacak

YGS başvurunuz ücret ödeyince tamamlanacak. İki aşamalı üniversiteye geçiş sisteminin ilk aşamasını oluşturan Yükseköğretime Giriş Sınavı (YGS) başvuruları 18 Ocak'ta bitti. YGS başvurunuzun tamamlanabilmesi ve geçerli olabilmesi için YGS sınav ücreti olan 60 TL’yi de ödemiş olmanız gerekiyor. YGS sınav ücretini ödemek için ise bugün son gün. YGS sınav ücretini ödemediğiniz takdirde başvurunuz tamamlanmış sayılmayacak ve YGS’ye giremeyeceksiniz.   

YGS başvuruları dün son buldu. 19 Ocak ise YGS sınav ücreti ödemek için son gün. Yine ücretini internet üzerinden ödeyecekler için saat 23.59’a kadar süre var. 

YGS BAŞVURUNUZ ÜCRET ÖDEMEZSENİZ GEÇERSİZ

YGS başvurunuzun tamamlanabilmesi için ücret ödemeniz gerektiğini unutmayın. Bu yıl sınavsız geçiş kaldırıldığı için de mesleki ve teknik lise son sınıf öğrencileri ile mezunlarının da YGS başvurusu yapması şart. 

YGS BAŞVURULARI 18 OCAK’TA BİTTİ

YGS başvurusu 4 Ocak'ta başladı ve 18 Ocak Çarşamba günü bitti.YGS başvuru işlemini tamamladıktan sonra sınav ücreti 60 TL’yi yatıracaksınız. Bu ücreti ödemek için son tarih 19 Ocak. İnternet üzerinden ödeme yapacaklar için süre 19 Ocak saat 23.59'da son bulacak. 

18-01-2017


Etiketler

Paylaşın arkadaşlarınızı da bilgilendirin

Paylaş