Arama sonuçları

YÖK öğrencilere 'Memnun musun?' diye soracak

YÖK öğrencilere 'Memnun musun?' diye soracak

YÖK öğrencilere 'Memnun musun?' diye soracak. YÖK'ten üniversitelere öğrenci memnuniyeti anketi. Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç, üniversitelerde, öğrenci memnuniyetine yönelik yeni uygulamalar yapılacağını belirtti.

YÖK ÖĞRENCİLERE 'MEMNUN MUSUN?' DİYE SORACAK

Saraç, şöyle dedi: "Bu sene öğrenci esaslı bir memnuniyet anketi düzenlemek istiyoruz. Bu memnuniyet anketi, devlet ve vakıf olmak üzere bütün üniversitelerde geçerli olacak. Öğrenci esaslı, online sistemde düzenlenecek."

TIPTA MEMNUNİYET DENETİMİ BAŞLADI

Üniversitelerde, öğrenci memnuniyetine yönelik yeni uygulamalar yapılacağını da ifade eden Saraç, özellikle tıp alanıyla ilgili sene içerisinde denetlemelere başladıklarını belirtti. Saraç, konuşmasını şöyle sürdürdü:

"Eğitim ve öğretimlerini denetliyoruz. Öğrencilerimizin memnuniyet konusunda ise bu sene öğrenci esaslı bir memnuniyet anketi düzenlemek istiyoruz. Bu memnuniyet anketi, devlet ve vakıf olmak üzere bütün üniversitelerde geçerli olacak. Üniversiteler yönetimleriyle bilgileri paylaşılmamak kaydıyla, öğrenci esaslı, online sistemde düzenlenecek."

21-10-2019


Etiketler

Paylaşın arkadaşlarınızı da bilgilendirin

Paylaş