Arama sonuçları

238 projeye 80 milyon TL hibe desteği

238 projeye 80 milyon TL hibe desteği

Sabancı Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Güler Sabancı, Sabancı Vakfı'nın düzenlediği Ekim Zamanı etkinliğinde konuştu. Sabancı, tüm bireylerin haklardan eşit yararlandığı bir toplum idealiyle, güçlü ve etkin sivil toplum kuruluşlarının varlığı için çalıştıklarını belirtti. Ekim’in umut zamanı olduğunu söyleyen Sabancı, şunları kaydetti:

238 PROJEYE 80 MİLYON DESTEK

"Benim için ekim ayı yeni bir dönemin başlangıcı oluyor. Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılında da güçlü ve etkin sivil toplum kuruluşlarının var olması için bizler de desteğimizi arttırarak sürdürüyoruz. Aradan geçen 17 yılda, 238 projeye 80 milyon TL’den fazla hibe desteği sağlandı. Daha da önemlisi ama önümüzdeki yıl 50. yaşını kutlayacak Vakfımızın yıllar içerisinde biriktirdiği tecrübeyi de kurumlarla paylaşıyoruz.” 

Ekim Zamanı buluşmasında Dört Mevsim Yaşam Boyu Oyun ve Öğrenme Derneği, Ev Hanımları Dayanışma ve Kalkındırma Derneği, Fethiye Turizm Tanıtım Eğitim Kültür ve Çevre Vakfı, Herkes için Erişilebilir Yaşam Akademisi Derneği, Karadeniz Yeni Ufuklar Derneği, Kökler ve Filizler Derneği ve Türkiye Kas Hastalıkları Derneği projelerinin sonuçlarını, projelerini hayata geçirirken yaşadıkları deneyimleri, gelecek dönem planlarını ve faydalanıcıların öykülerini aktarma fırsatı buldu.

 

04-10-2023


Etiketler

Paylaşın arkadaşlarınızı da bilgilendirin

Paylaş