Arama sonuçları

İELEV Okulları 'eğitimde inovasyonu' konuşacak

İELEV Okulları 'eğitimde inovasyonu' konuşacak

İELEV Okulları 'eğitimde inovasyonu' konuşacak. İstanbul Erkek Liseliler Vakfı (İELEV) Okulları, “eğitimde inovasyon” konusunu “Eğitimde İnovasyon Zirvesi-EİZ’18”de konuşacak. Zirve, eğitim profesyonelleri, akademisyenler ve eğitim fakültesindeki öğretmen adaylarını bir araya getirecek.

İELEV OKULLARI 'EĞİTİMDE İNOVASYONU' KONUŞACAK

Zirve, 15 Aralık 2018 Cumartesi günü,  İELEV Özel 125. Yıl yerleşkesinde gerçekleştirilecek. Zirve, İELEV Akademik Kurul Başkanı Prof. Dr. Erhan Erkut’un moderatörlüğünde, Prof. Dr. Cem Say, Dr. Ergün Akgün, Dr. Fatoş Karahasan, Prof. Dr. Uğur Batı’nın konuşmacı olarak katılacağı, “Değişen Eğitimde, İnovatif Yaklaşımlar” temasının işleneceği bir panelle başlayacak.

Birbirinden inovatif alan ve konularda, eşzamanlı oturumlarla devam edecek zirvede, 33 eğitimci, çeşitli branşlarda, 9 atölye çalışması ve 18 sunum yapacak.

Sunumlardan bazıları şöyle: ''TOM (Teknolojik Obeziteyle Mücadele) Projesi''; “Oyunun Gücü Adına Atölyesi”;“İnovatif Bir Miras: Çocuklar için Felsefe Atölyesi”, “Derslerinizde Arttırılmış Gerçekliğin Büyüsü”, “Tarih Öğretiminde Dijital Arşivlerin Kullanımı”

14-12-2018


Etiketler

Paylaşın arkadaşlarınızı da bilgilendirin

Paylaş