Arama sonuçları

Teknopark İstanbul'un 'Açık Kapı: İş Dünyası ile Buluşma' etkinliklerinin üçüncüsü yapıldı

Teknopark İstanbul'un 'Açık Kapı: İş Dünyası ile Buluşma' etkinliklerinin üçüncüsü yapıldı

Teknopark İstanbul’un Kuluçka Merkezi Cube Incubation'da yer alan teknoloji girişimcileri ile iş dünyasından firma temsilcilerinin bir araya geldiği "Açık Kapı: İş Dünyası ile Buluşma" etkinliklerinin üçüncüsü gerçekleşti.

Teknopark İstanbul'dan yapılan açıklamaya göre, Teknopark İstanbul, Kuluçka Merkezi: Cube Incubation aracılığı ile hem girişimcilerin projelerini hayata geçirmelerine destek veriyor hem de sermaye desteği bulmaları için yatırımcılar ile köprü görevi görüyor.

30'UN ÜZERİNDE KURUM KATILDI

Türk Hava Yolları, Türk Havacılık ve Uzay Sanayii (TUSAŞ) , Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD), Savunma Sanayi Teknolojileri AŞ, Elimsan, TURAYSAŞ, Kiğılı ve Altsom gibi 30’un üzerinde kamu ve özel firmanın katılım gösterdiği önceki etkinliklerde yaklaşık 27 derin teknoloji girişimi sunumlar gerçekleştirdi.

PTT, TUSAŞ, TCDD, Güleryüz Otomotiv, Fakir gibi 20’in üzerinde kamu ve özel firmaların, üniversitelerin katılım gösterdiği üçüncü "Açık Kapı: İş Dünyası ile Buluşma" etkinliğinde 10 derin teknoloji girişimi proje ve ürünlerini içeren sunumlar gerçekleştirdi. Etkinliğinin ardından yetkililer ve girişimciler B2B alanlarında birebir görüşme fırsatına erişti.

"Açık Kapı: İş Dünyası ile Buluşma" etkinliğinde Gene-İst , B2Metric, Co-Print, Binamod, Scopes.ai, Truekey, Buz Proje, Heevi, Blitz System ve Üretimpark startupları girişimlerini yatırımcılara anlattı.

18-03-2022


Etiketler

Paylaşın arkadaşlarınızı da bilgilendirin

Paylaş