Arama sonuçları

Çalışana ve zaman bulamayana master alternatifi: Uzaktan eğitim

Çalışana ve zaman bulamayana master alternatifi: Uzaktan eğitim

Çalışana ve zaman bulamayana master alternatifi: Uzaktan eğitim. Yükseköğretim kurumları çalıştıkları ve zaman bulamadıkları için yüksek lisans eğitimine devam edemeyenlere uzaktan eğitim olanağı sunuyor. Uzaktan eğitimde dersler sanal ortamda sunuluyor. Böylece canlı dersleri izlemeyenler, tekrar derslerle eğitimlerini sürdürebiliyor.

Bu olanağı sağlayanlardan biri de Beykoz Üniversitesi. İşletme ile Uluslararası Ticaret ve Lojistik alanlarında uzaktan eğitim fırsatı veren üniversitede tezli olduğu gibi tezsiz yüksek lisans da yapılabiliyor. Bahar dönemi kayıtlarını açan üniversitedeki programlarda kayıtlar için son gün 31 Ocak. 

ÇALIŞANA VE ZAMAN BULAMAYANA MASTER ALTERNATİFİ

2020 Bahar Dönemi Yüksek Lisans programları: İşletme, Uluslararası Ticaret ve Lojistik, İletişim Tasarımı ve Göstergebilim, İş ve Örgüt Psikolojisi. Programlara en az 4 yıllık bir yükseköğretim kurumundan mezun olanlar başvurabiliyor. Tezsiz programlarda ALES ya da yabancı dil şartı aranmıyor. Tezli yüksek lisans bölümleri için ise ALES’ten eşit Ağırlık (EA) türünde en az 55 ve üzeri puan alınması şartı var. 

28-12-2019


Etiketler

Paylaşın arkadaşlarınızı da bilgilendirin

Paylaş