Arama sonuçları

Dijital Dönüşüm ve Spor Endüstrisinin Geleceği Programı

Dijital Dönüşüm ve Spor Endüstrisinin Geleceği Programı

Socios.com Türkiye, Kadir Has Üniversitesi Spor Çalışmaları Merkezi iş birliği ile blockchain ve spor alanında kariyer yapmak isteyen gençlere yönelik ücretsiz eğitim programı başlatıyor.

Socios.com'da yapılan açıklamaya göre, spor ve blockchain alanında çalışmalar yapan Türkiye'nin önde gelen akademisyenlerinin ve konusunda uzman yöneticilerin öncülüğünde gerçekleşecek Dijital Dönüşüm ve Spor Endüstrisinin Geleceği Programı, sporun dijital dünya ile olan etkileşimine yeni bir pencere açarak ışık tutmayı hedefliyor.

SPOR ENDÜSTRİSİNİN GELECEĞİ

Alanında önemli isimlerin ve akademisyenlerin eğitmen olarak yer alacağı bu programda spor endüstrisinin geleceği, değişen ve dijitalleşen dünyanın yeni pazarlama ve iletişim trendleri, blockchain dünyasındaki iş modelleri, NFT'ler, Metaverse dünyası ve fan tokenlar gibi farklı birçok konuda dersler yer alacak.

Eğitim programı, 17 Mayıs'ta başlayacak ve 5 hafta boyunca hafta içi salı ve perşembe günleri 19.00-21.00 saatleri arasında, Sapphire Workington İstanbul çalışma ofislerinde gerçekleşecek. Beş haftalık program sonunda tüm katılımcılara Kadir Has Üniversitesi Spor Çalışmaları Merkezi tarafından sertifika verilecek.

"DİJİTAL ALANDA GELECEK VADEDEN GENÇ FİKİRLERE İNANCIMIZ SONSUZ"

Programın eğitmenleri arasında yer alan Socios.com Türkiye Direktörü Altuğ Öztürk, Kadir Has Üniversitesi ile başlayacak bu eğitim programı hakkında şunları kaydetti:

"Socios.com ailesi olarak Türkiye'deki genç ve dinamik nüfusun spor ekosistemi ve blockchain dünyasına olan ilgisinin farkındayız. Sporun dijitalleşme ile olan yol arkadaşlığının bu alanda kariyer yapmak isteyen gençlerimize de yeni iş olanakları sağlayacağının bilincindeyiz. Biz de bu alanda çalışmalar yapan global bir marka olarak, gençlere spor yöneticiliği, spor ekonomisi, spor pazarlaması gibi temel dersler eşliğinde sporun dijital dünyanın yeni trendleri konusunda eğitim vermek üzere Kadir Has Üniversitesi Spor Çalışmaları Merkezi ile güçlerimizi birleştirdik. Bu eğitim programı, gelecek günlerde gençlere yönelik yapacağımız yeni projelerden sadece bir tanesi. Sporun ülkemizdeki birleştirici gücüne ve dijital alanda gelecek vadeden genç fikirlere inancımız sonsuz."

30-04-2022


Etiketler

Paylaşın arkadaşlarınızı da bilgilendirin

Paylaş