Arama sonuçları

En iyi MBA programları arasında yer aldı

En iyi MBA programları arasında yer aldı

En iyi MBA programları arasında yer aldı. Koç Üniversitesi, Financial Times tarafından 2018 yılı Executive MBA (EMBA) programlarının değerlendirildiği sıralamada, Türkiye'de 1'inci, dünyada 61'inci oldu.

Koç Üniversitesi'nden yapılan açıklamaya göre Koç Üniversitesi, Financial Times tarafından 2018 yılı Executive MBA programlarının değerlendirildiği sıralamada, bu yıl da dünyanın en iyi işletme okulları arasında yer aldı.

EN İYİ MBA PROGRAMLARI ARASINDA YER ALDI

Bu yıl için hazırlanan ve tüm dünyadaki EMBA programlarının değerlendirildiği sıralamaya Koç Üniversitesi, bu yıl da Türkiye'den seçilen tek okul, dünya sıralamasında 61'inci oldu.

Mezunların program sonrası kariyer gelişimlerinden, programı sunan üniversitenin uluslararası başarısına kadar toplam 16 kritere göre yapılan değerlendirmede, Koç Üniversitesi bu yıl da dünyanın en iyi işletme okulları arasına girdi. Financial Times sıralamasının seçim kriterinde yüzde 55'lik ağırlık, mezunlarla yapılan anket doğrultusunda maaş, maaş artışı, kariyer ilerlemesi, iş deneyimi ve elde edilen hedeflerle ilgili toplanan verilerden oluşuyor.

17-10-2018


Etiketler

Paylaşın arkadaşlarınızı da bilgilendirin

Paylaş