Arama sonuçları

Mektebim Okulları’na yeni CEO geldi

Mektebim Okulları’na yeni CEO geldi

 

Mektebim Okulları’na yeni CEO geldi. Uzun yıllar önemli eğitim kurumlarında üst düzey yönetici olarak görev alan Servet Özkürk, Mektebim Okulları’na CEO oldu. Türkiye genelinde 23 ilde 35 bine yakın öğrencisi, 6 bine yakın akademik ve idari personeli ile faaliyet gösteren Mektebim, yeni eğitim öğretim yılına değişikliklerle girecek. CEO’su değişen kurum öğretmenlere yönelik de “Sana Değer Öğretmenim Projesi”ni yaşama geçirecek.

MEKTEBİM OKULLARI’NA YENİ CEO GELDİ

Mektebim Okulları’nda hissedarlık yapısının değiştiğini ifade eden Mektebim Okulları yeni CEO’su Servet Özkök, yönetimin en önemli gündeminin öğretmenler olduğunu belirtti. Yeni dönemde tüm öğretmenlere “Tamamlayıcı Sağlık Sigortası” ile destek olacaklarını söyleyen Özkök, şöyle konuştu:

“Okullarda yarattığımız ekosistemler canlıdır ve içerisinde; veli, öğretmen, öğrenci ve tüm çalışanlar vardır. Bu sistemin en önemli unsuru olan öğretmenlerimiz bizler için çok önemli. Öğretmenlerimizin mesleki ve kişisel gelişimlerine destek olacak ve “Kıymetlilerimizi” geleceğin dünyasına taşıyacağız. Yöneticilerimizi yetiştirmek adına Türkiye’nin önemli üniversiteleri ile eğitim iş birliği anlaşmaları yapıyoruz. Bu anlaşmalar sonucunda gerek yüksek lisans gerekse sertifika programları düzenleyerek, kendi yöneticilerimizi yetiştireceğiz. Bu çalışmalarla beraber yurtdışında da önemli eğitim kurumuyla görüşmelerimiz devam ediyor. Yöneticilerimizi yurtdışına göndererek eğitim programlarına katılmalarını ve sertifika almalarını sağlayacak, mesleki ve kişisel gelişimlerine yatırım yapacağız. ”

 

29-05-2019


Etiketler

Paylaşın arkadaşlarınızı da bilgilendirin

Paylaş