Arama sonuçları

Çemberlitaş Anadolu Lisesi: Hangi yüzdelik dilimden öğrenci alıyor? Diplomasının özelliği nedir?

Hazırlık sınıfı olan ve IB programını da önümüzdeki yıl başlatmayı düşünen Çemberlitaş Anadolu Lisesi, hangi yüzdelik dilimden öğrencilerini alıyor? pervinkaplancom instagram yayınına konuk olan Çemberlitaş Anadolu Lisesi Müdürü Serkan Aydın sorularımızı yanıtladı

Devamını oku »

Çemberlitaş Anadolu Lisesi: Hangi yüzdelik dilimden öğrenci alıyor? Diplomasının özelliği nedir? Çemberlitaş Anadolu Lisesi: Hangi yüzdelik dilimden öğrenci alıyor? Diplomasının özelliği nedir?

Beşiktaş Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi: Hangi yüzdelik dilimden öğrenci alıyor?

Beşiktaş Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi hangi yüzdelik dilimden öğrenci alıyor? Diplomasının özelliği ve üniversiteye yerleşme oranları nedir? Beşiktaş Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi Müdürü Sedat Işık yanıtladı

Devamını oku »

Beşiktaş Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi: Hangi yüzdelik dilimden öğrenci alıyor? Beşiktaş Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi: Hangi yüzdelik dilimden öğrenci alıyor?

Vefa Lisesi: Yüzdelik dilim ve puanı ile üniversite başarısı nedir?

Türkiye’nin köklü liselerinden biri olan Vefa Lisesi’nin 2021-2022 kontenjanı nedir? Hangi yüzdelik dilimmden öğrenci alıyor?

Devamını oku »

Vefa Lisesi: Yüzdelik dilim ve puanı ile üniversite başarısı nedir? Vefa Lisesi: Yüzdelik dilim ve puanı ile üniversite başarısı nedir?