Arama sonuçları

Ortak sınavlar: Hangi okullar muaf oldu? Uluslararası diploma programı uygulayan liseler ne yaptı?

Milli Eğitim Bakanlığı’nın (MEB) ilk kez bu yıl uygulamaya koyduğu ortak sınavlar yapılmaya başlandı. Peki hangi okullar bu sınavlara katılmıyor?

Devamını oku »

Ortak sınavlar: Hangi okullar muaf oldu? Uluslararası diploma programı uygulayan liseler ne yaptı? Ortak sınavlar: Hangi okullar muaf oldu? Uluslararası diploma programı uygulayan liseler ne yaptı?

Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi: Hangi yüzdelik dilimden alıyor?

Bu yıl Almanca hazırlık sınıfı da açacak olan Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi hangi yüzdelik dilimden öğrenci alıyor ve uyguladığı uluslararası programlar nedir? pervinkaplancom instagram yayınına konuk olan Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi Müdürü Haluk Değirmenci sorularımızı yanıtladı

Devamını oku »

Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi: Hangi yüzdelik dilimden alıyor? Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi: Hangi yüzdelik dilimden alıyor?

Prof. Dr. Mümtaz Turhan Sosyal Bilimler Lisesi: Hangi yüzdelik dilimden öğrenci alıyor?

Devlet okulları arasında ilk IB diploması veren Prof. Dr. Mümtaz Turhan Sosyal Bilimler Lisesi öğrencilerini hangi yüzdelik dilimden alıyor? Pervinkaplancom instagram yayınına konuk olan Prof. Dr. Mümtaz Turhan Sosyal Bilimler Lisesi Müdürü Mehmet Kurtay sorularımızı yanıtladı

Devamını oku »

Prof. Dr. Mümtaz Turhan Sosyal Bilimler Lisesi: Hangi yüzdelik dilimden öğrenci alıyor? Prof. Dr. Mümtaz Turhan Sosyal Bilimler Lisesi: Hangi yüzdelik dilimden öğrenci alıyor?